Ціни на юридичні послуги адвоката в Харкові

Вартість адвоката у кримінальних справах (правова допомога у кримінальних справах, захист при затриманні, допиті, проведенні слідчих дій)

Спадкові справи (вступ у спадок, спадкові спори, правова допомога в спадкових справах, оформлення прав)

Допомога при ДТП (юридична допомога при ДТП, Автоадвокат, відшкодування шкоди здоров'ю і майну)

Сімейні суперечки (допомога при розділі майна подружжя, розлучення в суді, позбавлення батьківських прав)

Стягнення боргів (стягнення і повернення боргів (заборгованостей), накладення арешту на майно боржника)

Житлові спори (правова допомога у вирішенні спірних питань, пов'язаних з житловою нерухомістю, приватизація житла)

Узаконення нерухомості (самовільного будівництва, визнання права власності)

Юрист з трудових спорів (незаконне звільнення, стягнення заборгованості по зарплаті)

Земельні спори (супровід земельних угод, земельні питання)

Захист прав споживачів (заміна, повернення й обмін товару неналежної якості)

Господарські суперечки (претензійна робота, супровід справ у суді)

Податкові спори (захист юридичних й приватних осіб в податкових органах і судах)

Спори з банком (кредитні справи, кредитні питання)

Спори зі страховими компаніями (страховий випадок, стягнення страхових виплат)

Адміністративне провадження (правова підтримка в адміністративній справі, захист в адміністративному процесі)

Кузьмін Сергій Олександрович
+38 (050) 651-91-91
+38 (098) 238-80-08
+38 (093) 562-44-01
Кузьміна Тетяна Григорівна
+38 (050) 261-35-64
Боклач Олександр Вячеславович
+38 (098) 765-68-30
+38 (050) 545-17-08
Адреса:
г. Харьков
ул. Державинская, 2, оф. 39
E-mail:
kuzmina_tg@ukr.net

Вибираючи юридичну компанію, клієнт звертає увагу на вартість послуг юриста або адвоката незалежно від місця їх знаходження - Харків або інше місто України.

Хтось вважає, що чим дорожча ціна на послуги адвоката або вище вартість консультації юриста в Харкові, Запоріжжі, Львові, Києві, Одесі чи будь-якому іншому місті, тим вище рівень їх професіоналізму. На жаль, далеко не завжди такий розрахунок виправдовується, і за багатим антуражем виявляються досить посередні фахівці.

Хтось навпаки, шукає, щоб консультація юриста або послуги адвоката були найдешевші, а ціна не перевищувала якийсь мінімум, вважаючи, що Україна забезпечує приблизно однаковий рівень підготовки фахівців. При такому підході є високі ризики зіткнутися з непрофесіоналами.

Як правило, істина знаходиться десь посередині.

Ми розуміємо, що клієнт закономірно хоче знати заздалегідь, у скільки обійдеться консультація адвоката, яка вартість послуг юриста , що забезпечує сприятливе вирішення проблеми в місці її виникнення (мається на увазі Україна і всі її населені пункти).

Публікуючи прайси, звертаємо Вашу увагу на такі моменти. По-перше, консультація юриста - поняття узагальнене; по-друге, місце розташування - Харків або іншого населеного пункту, - не є визначальними у вартості, і по-третє, ціна рішення правового питання залежить від ряду факторів.

Так, консультація юриста буває усною й письмовою, може включати складання висновку, заяв і таке інше, відповідно ціна буде різна - це правило працює скрізь: Харків, Одеса, Полтава, Запоріжжя і т.д.

Консультація юриста має фіксовану вартість тільки щодо окремих послуг, а які конкретно й скільки їх знадобиться для вирішення справи - залежить від кожної конкретної ситуації.

Аналогічна ситуація і в адвокатській практиці. Дати чітку відповідь на запитання: скільки коштують послуги адвоката у кримінальних справах або скільки коштують послуги адвоката при розлученні , на жаль, неможливо.

Прайси компаній відображають, скільки коштують окремі послуги адвоката в Україні. Але точна вартість комплексу послуг адвоката в Харкові, Тернополі чи Вінниці буде залежати тільки від характеру розв'язуваної проблеми. Наприклад, складання шлюбного контракту має одну ціну, а скільки коштують послуги адвоката для розлучення - залежить від матеріальних претензій сторін, наявності або відсутності дітей, необхідність позбавлення батьківських прав одного з подружжя та інших моментів.

Консультація юриста юридичної компанії «Адвокатъ» (Харків) орієнтована на клієнтів з різним рівнем доходів: доступна вартість в поєднанні з професіоналізмом, що базується на спеціальній освіті й багаторічному досвіді роботи, - наші конкурентні переваги.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?   ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Авокат -Кузьміна Тетяна Григорівна - +38 (050) 261-35-64
Адвокат - Кузьмін Сергій Олександрович - +38 (050) 651-91-91.