АДВОКАТ В АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРОЦЕСІ

оскарження постанови про адміністративне правопорушенняАдміністративні спори характеризуються участю фізичних або юридичних осіб з одного боку та представників виконавчих органів влади з іншого. Причиною суперечок є, як правило, адміністративні правопорушення.

Розгляд і оскарження справи про адміністративне правопорушення

Підставою для розгляду справи є протокол, складений представником органу влади. У ньому міститься опис події, на підставі якої порушується справа, з позиції посадової особи.

Строго кажучи, оскарження протоколу про адміністративне правопорушення неможливе. Але в обов'язковому порядку в протоколі потрібно описати свою версію подій, проставити прочерки в порожніх рядках, щоб виключити можливість зміни протоколу.

Законом передбачені адміністративний і судовий порядок провадження у справах про адміністративні правопорушення. Найбільш високі шанси відстояти свої інтереси - на стадії досудового врегулювання.

Якщо результат Вас не влаштовує, можливе оскарження постанови про адміністративне правопорушення (документа, в якому посадова особа виносить рішення про Вашу винуватість або невинність). При цьому потрібно розуміти, в який адміністративний орган або суд направити скаргу. Юридична консультація допоможе визначитися з цим питанням.

Якщо момент пред'явлення претензії пропущений, залишається можливим оскарження на стадії виконавчого провадження. Однак і тут важливо не пропустити встановлений законом термін і правильно обгрунтувати, які законні інтереси були порушені.

Так як посадові особи не завжди бездоганні в складанні документів, виконанні своїх обов'язків, дотриманні процедур і законності, з'являється можливість, а іноді і необхідність, опротестовувати їх дії.

Оскарження дій посадових осіб - гарантоване Конституцією України (ст. 55) право кожного громадянина. Скарга на дії посадової особи подається в вищестоящий орган або в суд.

Слід враховувати, що одна зі сторін (представники влади) завжди має більш потужну правову підтримку. Громадяни в суперечках з представниками держави без залучення юридичної допомоги ризикують програти і понести фінансові та моральні втрати (штраф, конфіскація, громадські або виправні роботи, арешт).

В юридичній компанії «Адвокатъ» (Харків) Ви можете отримати послуги, які дозволять максимально захистити свої інтереси в адміністративній справі:

  • юридична консультація;
  • юридична допомога в складанні скарг, позовів, клопотань та інших офіційних документів;
  • представництво клієнта в органі, що здійснює провадження у справі про адміністративне правопорушення (в т.ч. у суді);
  • оскарження постанови про адміністративне правопорушення у суді (та ін. інстанціях);
  • послуги нашого адвоката в адміністративних справах.

Вартість послуг:

ПОСЛУГИ  грн
Письмова консультація від 200
Адвокатський запит на отримання інформації, документів 300
 Оскарження дій / бездіяльності органів державної влади  від 1000
 Представництво інтересів Клієнта в адміністративному суді  500
 Ознайомлення з матеріалами справ та іншими документами, їх правова оцінка юристом з підготовкою висновків  від 300
 Написання заперечень і оскарження на рішення посадових осіб  від 400
Юридичне складання документів:
 - складання претензій, звернень  400
 - написання заяв  від 200
 - складання позовної заяви  від 400
 - підготовка клопотань  від 150
Відрядження (включаючи витрати на харчування)
 Витрати на проживання та переїзд відшкодовуються окремо. Послуга оплачується додатково при необхідності виїзду в інше місто/область  450 грн. на добу

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?   ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Авокат -Кузьміна Тетяна Григорівна - +38 (050) 261-35-64
Адвокат - Кузьмін Сергій Олександрович - +38 (050) 651-91-91

Додаткові телефоны для зв'язку: +38 (098) 238-80-08, +38 (093) 562-44-01