КРИМІНАЛЬНИЙ АДВОКАТ

адвокат по кримінальним справамПраво на захист в рамках кримінального процесу є невід'ємним правом громадянина, що перебуває в статусі підозрюваного, обвинуваченого або підсудного. Це право гарантується Конституцією України та реалізується шляхом залучення адвоката. Адвокат може також забезпечувати захист прав потерпілого або свідка, тобто будь-якої особи, що бере участь в кримінальному процесі.

Адвокат у кримінальних справах (Харків) забезпечить захист Ваших інтересів при проведенні досудового розслідування, судового провадження, при перегляді судових рішень та їх виконанні.

Знайти адвоката у кримінальних справах краще відразу, як тільки Ви стали учасником кримінального процесу. Ідеальний варіант - завжди мати на прикметі юриста, якому Ви можете довірити свої проблеми: життя часом підносить неприємні сюрпризи, краще бути до них готовим. Чим раніше фахівець підключається до справи, тим більше шансів не помилитися, помилки можуть коштувати дуже дорого.

Юридична допомога на стадії досудового розслідування захистить Вас від надання необдуманих свідчень, неправомірних дій працівників поліції, ув'язнення до слідчого ізолятора. Потрібно пам'ятати, що слідчий фактично представляє сторону обвинувачення, намагаючись знайти докази провини, а не невинуватості. Участь юриста при проведенні слідчих дій є гарантією їх неупередженості та відповідності букві закону.

Юридична підтримка при проведенні перевірки контролюючих органів забезпечить особисто Вас і Ваш бізнес від неправомірних дій і зловживань з боку перевіряючих.

Якщо так склалося, що Ви або близькі Вам люди опинилися в СІЗО, послуги кримінального адвоката забезпечать зв'язок з рідними, психологічну підтримку, захист від несправедливості. Право особи, що знаходиться в СІЗО, на зустрічі з захисником без обмеження їх кількості та тривалості дає можливість ретельно опрацювати стратегію поведінки в суді.

Участь захисника в судовому розгляді орієнтована на вирішення таких задач:

  • представити суду аргументовану позицію;
  • переконати суд у своїй правоті;
  • домогтися виправдання при невинуватості або максимально м'якого покарання при винуватості підзахисного.

Після винесення вироку судом законом передбачено право сторін його оскаржити. Підставою для перегляду рішення суду є апеляційна скарга. Після винесення рішення судом апеляційної інстанції може бути подана касаційна скарга. Участь досвідченого юриста забезпечить своєчасність подачі та юридичну грамотність документів.

Адвокат у кримінальних справах у Харкові

Співробітники юридичної компанії «Адвокатъ» (Харків) надають весь спектр послуг кримінального адвоката і готові включитися в процес на будь-якій його стадії.

Задати питання юристу Ви можете на особистій консультації за адресою м Харків вул. Державінська, 2, оф. 39, і після цього прийняти рішення про подальшу співпрацю.
Отримана вчасно юридична консультація здатна зберегти Вам нерви, час, гроші і свободу.

Вартість послуг адвоката з кримінальних справ:

ПОСЛУГИ  грн
Адвокатський запит на отримання інформації, документів 300
Консультація по кримінальних справах  від 200
 Кримінальна відповідальність неповнолітніх  від 2000
  Юридичне складання документів:  
 - написання заяв  від 200
 - складання позовної заяви в рамках кримінальної справи  від 400
 Представництво інтересів в прокуратурі  від 500
 Захист і представництво інтересів в міліції  від 500
 Оскарження дій / бездіяльності органів державної влади  1000
 Представництво інтересів Клієнта в суді першої інстанції  за домовленістю
 Представництво інтересів Клієнта в суді апеляційної інстанції  2000
 Представництво інтересів Клієнта в суді касаційної інстанції  800
 Ознайомлення з матеріалами справ та іншими документами, їх правова оцінка юристом з підготовкою висновків  від 300
 Терміновий виїзд юриста чи адвоката за викликом Клієнта з метою захисту його інтересів при перевірках з боку контролюючих або правоохоронних органів  500
 Написання заперечень і оскарження на рішення посадових осіб  від 400
 Подача виконавчого документа до виконавчої служби з накладенням арешту на майно та кошти  250
 Звернення до Європейського суду з прав людини  від 3000
  Відрядження (включаючи витрати на харчування)  
 Витрати на проживання та переїзд відшкодовуються окремо. Послуга оплачується додатково при необхідності виїзду в інше місто/область  450 грн. на добу

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?   ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Авокат -Кузьміна Тетяна Григорівна - +38 (050) 261-35-64
Адвокат - Кузьмін Сергій Олександрович - +38 (050) 651-91-91

Додаткові телефоны для зв'язку: +38 (098) 238-80-08, +38 (093) 562-44-01