ЮРИСТ ПО ДТП

Авто юрист і адвокат по ДТП ХарківВ Україні щорічно збільшується кількість автомобілів. На фоні поганих доріг і відсутності достатнього контролю над дотриманням правил дорожнього руху, це веде до збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод. Стати її учасником може і водій новачок, і найдосвідченіший водій, і випадковий перехожий.

Чи потрібна допомога юриста при ДТП? Переконані, що так! І ось чому.

Дорожньо-транспортна пригода завжди пов'язана з наявністю постраждалих і/або заподіянням матеріального збитку майну учасників: транспортним засобам, вантажу, спорудам і т.ін. Визначення винних, визначення порядку відшкодування і саме відшкодування збитку при ДТП є проблемою правового характеру.

Практика свідчить, що більшість водіїв не розуміють як поводитись в складній ситуації, не знають точно, які права вони мають і що зобов'язані робити. Дорожня аварія - це завжди стрес для учасників, що утруднює адекватну оцінку обстановки. Стрес стає причиною помилок на етапі оформлення документів, від яких залежить хід подальшого розгляду. Тому юридична допомога при ДТП може виявитися життєво необхідною і визначити подальшу долю людини.

Допомога юриста при ДТП

Що ж робить юрист по ДТП?

Автоюрист, запрошений на місце події, дослідить всі обставини, встановить факти, надасть їм оцінку з позиції закону, допоможе дотримати процедурні формальності та виробить правову позицію, яку за необхідності буде відстоювати в суді автоадвокат.

Навіть якщо Ви не запросили фахівця відразу, все одно Вам може знадобитись юридична консультація або адвокат по ДТП.

На сторінці нашого сайту оперативно надасть відповіді на Ваші питання автоюрист. Якщо Вам потрібна детальна консультація юриста по ДТП або консультація адвоката по ДТП - по телефону домовтеся про зустріч з фахівцем нашої компанії.

Окрема проблема, характерна для дорожньо-транспортної пригоди - участь страхової компанії у відшкодуванні збитку. Справа в тому, що для страхової компанії будь-які страхові виплати - стаття витрат. І роблять вони ці виплати з великим небажанням й іноді з великими затримками. Юрист по страховим спорам проконтролює, чи правильно проведена експертиза при ДТП, надасть допомогу в спілкуванні зі страховими компаніями, допоможе прискорити виконання ними своїх зобов'язань. Якщо компроміс не знайдено, до справи підключиться адвокат по страхових спорах. Його завдання - довести Вашу правоту в суді.

Суд по ДТП також може забрати багато сил і часу без підтримки досвідченого адвоката. Адвокат по ДТП буде відстоювати Вашу позицію в суді, підготує оскарження рішення суду в разі його невідповідності очікуванням.
Якщо Ви стали учасником ДТП, фахівці компанії «Адвокатъ» (Харків) допоможуть Вам, нададуть весь комплекс юридичних послуг, необхідних для захисту Ваших інтересів.

Будьте уважними на дорогах!

Вартість послуг автоадвоката:

ПОСЛУГИ грн
Письмова консультація від 200
Адвокатський запит на отримання інформації, документів 300
 Страховий адвокат  1000
Юридичне складання документів:
 - написання заяв  від 200
 - складання позовної заяви  від 400
 - складання апеляційної скарги  від 1000
 - складання мирової угоди  від 450
 Захист і представництво інтересів в міліції  від 500
 Допомога юриста при ДТП  від 1000
 - позовна заява оскарження постанови про ДТП  від 400
 Допомога при виникненні страхових випадків  від 1000
 Оскарження адміністративного протоколу  від 250
 Представництво інтересів Клієнта в суді першої інстанції  400
 Представництво інтересів Клієнта в суді апеляційної інстанції  500
 Представництво в усіх організаціях, установах, підприємствах  від 500
 Ознайомлення з матеріалами справ та іншими документами, їх правова оцінка юристом з підготовкою висновків  від 300
 Терміновий виїзд юриста чи адвоката за викликом Клієнта  500
 Подача виконавчого документа до виконавчої служби з накладенням арешту на майно та кошти  250
Відрядження (включаючи витрати на харчування)
Витрати на проживання та переїзд відшкодовуються окремо. Послуга оплачується додатково при необхідності виїзду в інше місто/область  450 . на добу

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?   ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Авокат -Кузьміна Тетяна Григорівна - +38 (050) 261-35-64
Адвокат - Кузьмін Сергій Олександрович - +38 (050) 651-91-91

Додаткові телефоны для зв'язку: +38 (098) 238-80-08, +38 (093) 562-44-01