ЮРИСТ ПО КРЕДИТАХ - СУПЕРЕЧКИ З БАНКОМ

юридична допомога з кредитомЮридична допомога і консультація часто потрібні не тільки кредиторам, а й позичальникам, особливо якщо в якості кредитора виступає банк. Економічні кризи, валютні коливання, невдачі у бізнесі й т.п. можуть стати причинами, що ускладнюють повернення грошей. І тоді виникає питання: як не платити кредит, і при цьому не постраждати?

Стратегія поведінки і правова допомога з кредитом істотно залежать від ряду факторів:

  • вид: заставний / беззаставний;
  • чи був суд з банком по кредиту;
  • чи є у власності позичальника майно й офіційні доходи;
  • якого результату Ви хочете досягти.

Найбільш сприятливі перспективи, якщо кредит без застави і кредитор ще не звернувся до суду. Це дає час як переоформити майно (шляхом продажу, міни, дарування, розділу між подружжям і т.п.), так і спробувати домовитися про погашення боргу єдиним платежем з дисконтом.

За домовленістю з банком можлива реструктуризація кредиту.

У більшості випадків реструктуризація боргу (пролонгація, зміна валюти, кредитні канікули й ін.) передбачає зниження поточного фінансового навантаження на позичальника, але його сумарні витрати збільшаться.

Що робити, якщо банк вже подав до суду? При відсутності майна й офіційних доходів навіть на стадії виконавчого провадження хвилюватися не варто. Взяти з Вас нічого, виконавче провадження через півроку закриють, а банк спише заборгованість як безнадійну.

Якщо кредит заставний, або Ви володієте бізнесом, майном, маєте офіційні доходи, ситуація ускладнюється. Відповіді на питання: «Як вирішити питання заборгованості по автокредиту?» Або «Що робити підприємцям?», - не так очевидні. Суд, у більшості випадків, стає на бік кредитора. Однак кредитний юрист допоможе і в цій ситуації. Чим довше триває судовий розгляд - тим довше Ви залишаєтеся власником майна. І більше шансів домовитися з банком про часткову оплату на вигідних для Вас умовах або вивести майно з-під застави.

У суді є можливість оскаржувати умови договору, розмір боргу, розмір штрафу, пені. Для цього потрібно дуже добре вивчити всі тонкощі кредитного договору, розбиратися в кредитних відносинах, проводити аудиторські експертизи. Це може зробити тільки досвідчений адвокат по кредитах.

Якою б не була сума заборгованості, термін позовної давності за кредитними претензіями становить 3 роки (якщо інше не встановлено в договорі). Позовна давність за кредитом розраховується з моменту закінчення договору. Тому, якщо договір довгостроковий, навряд чи вдасться скористатися правом на застосування терміну позовної давності.

Юрист по кредитах юридичної компанії «Адвокатъ», ​​вивчивши особливості конкретної ситуації, підкаже, як юридично правильно не повертати борг. Адвокат по боргах звільнить Вас від турбот, пов'язаних з судовими розглядами і зведе фінансові втрати за кредитними претензіями до мінімуму.

Працюємо в містах: Харків, Полтава, Київ, Суми, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Запоріжжя, Житомир, Вінниця, Херсон, Кропивницький, Чернігів, Рівне, Черкаси, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль, Львів, Луцьк, Чернівці, Івано-Франківськ.

Кредитний адвокат і юрист - професійна юридична консультація і допомога.

Вартість послуг:

ПОСЛУГА грн
Письмова консультація від 200
 Договір поруки  1000
Послуги адвоката по списанню кредитів  від 5000
 Повернення депозитів  від 5000
 Юридичний супровід договорів  від 250 грн/год
 Юридична допомога в рішеннях справ з проблемними кредитами  від 1000
 Ознайомлення з матеріалами справ та іншими документами, їх правова оцінка юристом з підготовкою висновків  від 300
 Юридичний супровід угод і переговорів  від 200 грн. год
 Стажування студентів  від 250
Відрядження (включаючи витрати на харчування)
 Витрати на проживання та переїзд відшкодовуються окремо. Послуга оплачується додатково при необхідності виїзду в інше місто/область  450 грн. на добу

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?   ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Авокат -Кузьміна Тетяна Григорівна - +38 (050) 261-35-64
Адвокат - Кузьмін Сергій Олександрович - +38 (050) 651-91-91

Додаткові телефоны для зв'язку: +38 (098) 238-80-08, +38 (093) 562-44-01