ОФОРМЛЕННЯ НЕРУХОМОСТІ - ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА

позов про визнання права власностіРеєстрація права власності в Україні є обов'язковою. Факт володіння майном підтверджується записом в державному реєстрі майнових прав. При відсутності держреєстрації неможливо здійснити юридично значимі дії з земельною ділянкою, будинком або квартирою.

З 2013 року реєстрація нерухомості проводиться нотаріусом при здійсненні будь-якої угоди. Якщо власником майна Ви стали раніше - звернутися до реєстратора потрібно самостійно.

Які потрібні документи для продажу квартири?

Перелік документів для продажу будинку, квартири залежить від того, як майно було придбано у власність (купівля, успадкування, дарування, рішення суду), від сімейного стану, кількості та віку осіб, що проживають на житловій площі, яка буде продаватися.

Як приватизувати квартиру?

Приватизація житла, квартири здійснюється шляхом подачі заяви встановленого зразка та пакету документів до відповідного комунального закладу або відділу райадміністрації за місцем знаходження житла. Заява має бути підписана усіма членами сім'ї, які постійно проживають і зареєстровані в квартирі.

За уявною простотою процесу приватизації можуть ховатися нюанси, пов'язані з відмовою від приватизації окремими членами сім'ї, з визначенням нормативу площі на безкоштовну приватизацію, з наявністю неповнолітніх дітей, що вимагають допомоги досвідченого юриста.

Як отримати дозвіл на будівництво?

За дозволом на будівництво потрібно звернутися до територіальної інспекції ДАБК з заявою та документами, перелік яких залежить від категорії складності будівельних робіт:

  • I-III категорії оформлюються за спрощеною процедурою;
  • IV-V категорії - за загальною процедурою.

Отримання дозволу на будівництво - перший крок на шляху оформлення права власності на зведений об'єкт. Фінальним етапом будівництва є введення в експлуатацію, яке дає право на держреєстрацію об'єкта.

Як узаконити самовільне будівництво?

Узаконення самобуду потрібно, якщо будівельні роботи проводилися без отримання відповідних дозволів.

Узаконити самовільне будівництво можна такими способами:

  1. пройти спрощену процедуру реєстрації для об'єктів, побудованих до 05.08.1992 р. і в період з 05.08.1992 р. до 12.03.2011 р.;
  2. пройти загальну процедуру введення в експлуатацію закінчених будівельних об'єктів;
  3. скласти позов про визнання права власності та звернутися до суду.

Постійна трансформація структури державних органів, зміни у законодавчій базі не дозволяють дати вичерпні відповіді на питання, пов'язані з узаконенням нерухомості. Сьогоднішня інформація може виявитися неактуальною завтра.

Юрист з нерухомості юридичної компанії «Адвокатъ» (Харків) забезпечить оформлення квартири, будинку або іншої нерухомості у власність, переоформлення квартири, правовий супровід угод з нерухомістю, з урахуванням поточних вимог законодавства.

Вартість послуг:

ПОСЛУГИ  грн
Письмова консультація від 200
Адвокатський запит на отримання інформації, документів 300
 Договір дарування  від 2000
 Оформлення права власності в Україні  від 1000
Послуги адвоката по вступу в спадок  від 500
 Юридичний супровід укладення угод (договорів) купівлі-продажу  від 250
 Реєстрація права власності  від 1000
 Представництво в усіх організаціях, установах, підприємствах  від 500
 Ознайомлення з матеріалами справ та іншими документами, їх правова оцінка юристом з підготовкою висновків  від 300
Юридичне складання документів:
 -складання договорів  400
Відрядження (включаючи витрати на харчування)
 Витрати на проживання та переїзд відшкодовуються окремо. Послуга оплачується додатково при необхідності виїзду в інше місто/область  450 грн. на добу

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?   ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Авокат -Кузьміна Тетяна Григорівна - +38 (050) 261-35-64
Адвокат - Кузьмін Сергій Олександрович - +38 (050) 651-91-91

Додаткові телефоны для зв'язку: +38 (098) 238-80-08, +38 (093) 562-44-01