ВАШ ЮРИСТ І ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З НЕРУХОМОСТІ

юрист і юридичні консультації з нерухомостіЖитлове питання - одне з основних в житті будь-якої людини. Воно пов'язане не тільки з місцем для проживання, але і з відчуттям безпеки, стабільності, впевненості в майбутньому, яке дає людині домівка.

Юридична консультація з житлових питань буде корисною в таких життєвих ситуаціях: купівля-продаж квартири, експлуатація (найм) службових житлових приміщень, оренда, успадкування, приватизація житла, розлучення й поділ майна, реєстрація, виселення з житлового приміщення і т.ін. Ці ситуації можуть вирішуватися мирним шляхом, а можуть викликати житлові спори, в яких у кожної сторони конфлікту - своя «правда».

У будь-якому випадку житлові питання вимагають участі фахівця: юридична консультація забезпечить грамотний підхід до справи. Широке коло проблем, пов'язаних з житловою власністю, в правовому аспекті зачіпає житлове законодавство, сімейний кодекс, цивільний кодекс (в частині регулювання договірних зобов'язань та успадкування). Спеціаліст, який має комплексні знання в цих сферах права, допоможе не допустити або вирішити спірні ситуації.

Юрист по операціях з нерухомістю

При укладанні угоди з нерухомості юрист перевірить достовірність документів на нерухомість, складе договір, який не допускає різночитання і суперечності інтересів сторін. Така допомога потрібна при укладанні договору купівлі-продажу, оренди майна, міни або дарування.

Юрист з житлових питань

При втраті або пошкодженні правовстановлюючих документів юрист допоможе відновити права на нерухомість: отримати дублікат документів або відновити права через суд.

Спадкування за законом або заповітом також має правові особливості. Перехід житла у спадок не відбувається автоматично: навіть при відсутності розбіжностей між спадкоємцями, права на спадкування потрібно заявити і зареєструвати у встановлені законом терміни.

Юрист з житлових спорів надасть юридичні послуги з мирного врегулювання суперечок: проаналізує позиції учасників, оцінить ризики, надасть роз'яснення, підготує документи для мирної угоди.

Розбіжності, які не можуть бути вирішені мирним шляхом, виливаються в судові суперечки, тоді для захисту Ваших майнових інтересів знадобиться адвокат з нерухомості.

Фахівці компанії «Адвокатъ» забезпечать супровід будь-яких угод з нерухомістю, допоможуть вирішити будь-яке житлове питання.

Вартість послуг:

ПОСЛУГИ грн
Письмова консультація  від 200
Адвокатський запит на отримання інформації, документів  300
Складання розписок  500
 Договір дарування  від 2000
 Оформлення права власності в Україні  від 1000
 Послуги юриста з супроводу укладення угод (договорів)  від 250 /год
 Стажування студентів  від 250
 Реєстрація права власності  від 1000
 Представництво інтересів Клієнта в суді  від 400
 Представництво в усіх організаціях, установах, підприємствах  від 500
Юридичне складання документів:
 - складання договорів  400
 - складання позовної заяви  від 400
 - складання відгуків і заперечень  від 600
 - підготовка клопотань  від 150
Відрядження (включаючи витрати на харчування)
 Витрати на проживання та переїзд відшкодовуються окремо. Послуга оплачується додатково при необхідності виїзду в інше місто/область  450 . на добу

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?   ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Авокат -Кузьміна Тетяна Григорівна - +38 (050) 261-35-64
Адвокат - Кузьмін Сергій Олександрович - +38 (050) 651-91-91

Додаткові телефоны для зв'язку: +38 (098) 238-80-08, +38 (093) 562-44-01