ПОСЛУГИ ДЕТЕКТИВА ДЛЯ ПРИВАТНИХ ОСІБ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, ЩОБ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ АБО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ
Сергій Олександрович +38 (050) 651-91-91

Для приватних осіб

спостереження за дружиною, стеження за чоловіком

Виявлення зради чоловіка або дружини - наше детективне агентство допоможе встановити істину й розібратися в складній сімейній ситуації, підтвердити або спростувати факт невірності дружини або чоловіка. Отримані докази допоможуть прийняти рішення, спрямоване на зміцнення відносин або їх розрив.


знайти людину на прізвище

Пошук людей - допоможемо знайти людину за прізвищем або іншими наявними у Вас даними. Приватний детектив знайде людину в Україні й за кордоном. Друзі та колеги. Однокласники й товариші по службі. Контрагенти, боржники й колишні партнери. Підлітки й зниклі родичі або учасники ДТП та ін.

 


перевірка підлітків і дітей

Перевірка підлітків і дітей (соціальні мережі, друзі, наркотики, куріння, алкоголь) - фахівці детективного агентства допоможуть отримати повну картину життя дитини (підлітка), коло його друзів, інтересів і захоплень.

 


Інформація по номеру автомобіля

Інформація по номеру автомобіля - детективна діяльність, спрямована на надання актуальних відомостей про власника авто по Харківському регіону й Україні, а також іншої інформації на прохання Клієнта щодо автомобіля або його власника.

 


Зовнішнє спостереження

Зовнішнє спостереження - вважається найбільш ефективним засобом збору інформації про об'єкт. Проведемо зовнішнє спостереження за пішоходом, об'єктом на автомобілі або будь-яким стаціонарним об'єктом і фіксацію осіб відвідувачів.

 


як виявити стеження

Контрспостереження - вважаєте, що за Вами стежать? Співробітники нашого детективного агентства точно скажуть, чи ведеться за Вами стеження. Якщо так, зафіксують цей факт й встановлять особу, що стежить. Наші співробітники знайомі з усіма способами й методами стеження й легко встановлять, хто за Вами стежить.

 


зібрати інформацію на людину, фірму

Збір довідкового досьє - послуги детектива можуть бути необхідні як в особистому житті, так і в бізнесі. Ми надамо всі необхідні дані, які допоможуть спрогнозувати відносини з людиною або контрагентом (підрядником, інвестором, партнером).


контакти і зв'язки людини

Виявлення контактів - встановлення контактів об'єкта з усіх видів зв'язку й комунікацій (телефон, інтернет, особисті зустрічі). Необхідно для встановлення небажаних зв'язків людини, недобросовісних співробітників або конкурентів, любовних відносин й зв'язків ... Конфіденційність й достовірність даних гарантуємо.

 


спосіб життя людини

Перевірка способу життя - хочете знати, чим цікавиться і займається людина, що Вас цікавить, де буває і як живе. Приватний детектив допоможе скласти портрет людини і її способу життя. Часто така перевірка допомагає запобігти біді або вберегти людину.


Перевірка способу життя

Розшук майна (нерухоме, рухоме, рахунки) - Вам потрібні відомості про наявність майна для його розділу, повернення боргу, подачі судового позову? Рухоме, нерухоме майно, рахунки в банках. Замовити послугу можете по телефону.

 


встановлення паспортних даних та місця реєстрації людини

Встановлення паспортних даних та реєстрації - послуга по встановленню місць реєстрації та паспортних даних людини може бути необхідна як в особистому житті, так і в бізнесі. Надаємо актуальну і достовірну інформацію про об'єкт.

 


встановити додаткові доходи людини

Неофіційні місця роботи - встановлення додаткових доходів може бути актуальним при поверненні боргів, стягненні аліментів та ін. За бажанням Клієнта встановлюємо організацію, адресу, посаду, розмір заробітної плати, співробітників штату, години роботи.

 


пересування особи на залізничному транспорті та авіаперельоти

Пересування особи на транспорті - встановлення пересування об'єкта за певний період часу на залізничному транспорті та авіаперельоти. Ви можете дізнатися куди їздила чи літала людина протягом року або за більший період часу.

 


перевірка чи була судима людина

Перевірка на судимість - якщо Ви не впевнені в людині і є підозри, що вона не та за кого хоче себе видати, звертайтеся до нас, проведемо перевірку і надамо інформацію про відсутність або наявність судимості, якщо судимості були - за якими статтями.

 


перетин кордону і обмеження на виїзд

Перетин кордону об'єктом спостереження і наявність обмеження виїзду - інформація про перетинання кордону України (коли, де, на який період часу) та існування можливих обмежень на перетин кордону.

 


відсутність або існування кредиту іпотеки і заборгованостей

Перевірка кредитної історії - послуга про відсутність або існування у особи кредиту або іпотеки та можливих заборгованостей. Інформація може бути корисна, коли потрібно краще пізнати людину, з якою спілкуєтеся, або якщо прийшло повідомлення про заборгованість по кредиту, якого не оформляли.

 


встановити чи є прослуховування

Перевірка на можливість прослуховування - досліджуємо приміщення, автомобіль на наявність можливих електронних пристроїв стеження або прихованих відеокамер. У разі виявлення, організуємо заходи щодо дезінформації тих, хто веде спостереження.


пошук боржників, шахраїв

Розшук боржників, шахраїв - допоможемо знайти осіб, що переховуються, і складемо детальну інформацію про спосіб життя, фінансовий стан, оточення, наявність майна, сім'ї та ін.

 

 


Послуги детектива для організацій

Пошук майна організації боржника

Пошук майна фірми (організації) боржника - наявність транспорту, нерухомості, розрахункові рахунки й залишки на них, рух грошових коштів по розрахункових рахунках. У найкоротші терміни надамо актуальну інформацію щодо боржника, що Вас цікавить.


Перевірка на детекторі брехні

Перевірка на детекторі брехні - дозволяє з високою вірогідністю отримати відповіді на питання, що цікавлять. Проводиться за письмовим дозволом випробуваної особи. Часто застосовується при прийомі на роботу у великі фінансові компанії.

 


Перевірка контрагентів і партнерів по бізнесу

Перевірка контрагентів і партнерів по бізнесу - послуга, що дозволяє отримати довідку про реєстраційні, контактні дані на компанію і керівників. Відомості про засновників, співвласників, активи, баланс та відгуки інших контрагентів.

 


Інформація на компанію, фірму

Інформація про юридичних осіб - щоб не стати жертвою шахраїв, отримаєте дані про  компанію, що Вас цікавить. Активи, виписка ЄДРПОУ, список співробітників, розрахункові рахунки, наявність грошових коштів, сплата податків. Дозволяє скласти уявлення про діяльність компанії, активи, керівництво.

 


Спостереження за співробітниками компанії

Спостереження за Вашими співробітниками - хочете знати, чим займається співробітник в робочий час, які сайти відвідує на робочому комп'ютері, наскільки він відповідальний і порядний - звертайтеся в наше детективне агентство.

 


Контроль офісу на можливість прослушки

Контроль офісу на можливість прослуховування - Ви запідозрили, що офіс прослуховується і йде просочування інформації конкурентам. Наше детективне агентство виявить приховане відеоспостереження або присутність жучків. У разі виявлення, допоможемо розробити стратегію по дезінформації сторони, що спостерігає.

 


Розшук боржників, шахраїв

Розшук шахраїв і боржників - отримання інформації про знаходження розшукуваного. Спостереження. Відстеження контактів і ділових зв'язків. Пересування об'єкта. Збір інформації про фінансовий стан і наявність рахунків.

 

 

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Сергій Олександрович +38 (050) 651-91-91

Додаткові телефоны для зв'язку: +38 (098) 238-80-08, +38 (093) 562-44-01